Posted on Jeden komentár

NOVÁ KOLEKCIA tričkovlny

Veľmi sme sa poponáhľali a pripravili sme pre vás NOVÚ KOLEKCIU tričkovlny na našom e-shope, ale najprv by sme vám chceli o nej čo to povedať.

Najskôr sme sa trošku obávali plánovaných zmien, no od momentu kedy sme otvorili krabice sa všetky naše obavy rozplynuli.

Nová tričkovlna je v každom smere úplne úžasná. Dokonca sme premýšľali, že čo negatívne by sme na nej mohli nájsť. Naozaj sme sa snažili. Výsledok? Všetky jej zmeny prebehli k lepšiemu.

Poďme si ale niečo napísať k tým novým vylepšeniam… značka Lovely Cottons sa touto kolekciou oficiálne stala manufaktúrou. Čo to znamená? Všetky produkty si budú vyrábať sami a  to im tak umožňuje neustále dohliadať na úroveň kvality. Taktiež dokážu byť flexibilnejší a skôr sa prispôsobia potrebám trhu. Všetok materál im prejde cez ruky. Veď uznajte sami, že keby ste mali svoju vlastnú firmu a vyrábali by ste niečo, ako veľmi by vám záležalo na kvalite výrobku? 🙂 Pri tričkovlne však nekončia a ich vlastná výroba sa aktuálne rozrastá aj o špagát. Budú tam taktiež veľmi zaujímavé novinky, všetko je však zatiaľ v rovine plánovania a pripravovania. Takže o tom neskôr, keď to bude aj pre nás aktuálne.

A tie nové farby a kombinácie! Naozaj vidno, že si dali záležať pri výbere odtieňov. My sme pre vás dokázali naskladniť väčšinu, čakáme však ešte na nejaké skutočne chutné vzorované kombinácie. Stále nám píšete za bodky. A my stále píšeme im za bodky. Tak snáď bodkovanú tričkovlnu nájdete čoskoro v našej ponuke. Zatiaľ tu máme pre vás takúto červenú, ktorú kúpite TU.

Toto je len taká malá ochutnávka nami vybraných kombinácii nových oddieňov. Samozrejme farba roku 2017 -LIMETKA- nesmie chýbať!

Tričkovlna na fotkách: GREY, NAVY, WHITE, LEMON

Tričkovlna na fotkách: LEMON, LIGHT GREY, WHITE, GRAPHITE

Tričkovlna na fotkách: WHITE, LIGHT PEACH, LIGHT PINK, LIGHT GREY

Tričkovlna na fotkách: GRAPHITE, FUCHSIA, LIGHT PINK, MINT

Tričkovlna na fotkách: SALMON, ORANGE, LIGHT PEACH, LIGHT GREY

No a to najlepšie nakoniec 🙂 . Multicolor tričkovlna nám prišla v takých neopísateľne nádherne dokonalých kombináciach, že si to proste zaslúži len fotky…

Kúpite TU.

Kúpite TU.

Kúpite TU.

Viac klbiek v našom obchode.

Ostante s nami v kontakte a sledujte náš FACEBOOK a INSTRAGRAM.

Tešíme sa na vaše objednávky a fotky hotových produktov. Nezabudnite preto pridávať do popisu na sociálnych sieťach heštegy #velkavlna#velkenapady aby sme o vás vedeli.

 

Vaše baby z VEĽKEJ vlny.

 

 

1 thought on “NOVÁ KOLEKCIA tričkovlny

  1. Košíky nemají chybu,nádhera a nabídka tričkovlny super.

Nie je možné pridávať komentáre.